Ukrainian English Russian

Котельня

5-3-4-01

Будівля котельні

5 3 4 02

Приміщення котельні 

 

Теплопостачання та підігрів води для забезпечення належних умов проживання та навчання слухачів здійснюється в котельні центру. Котельня розташована за територією центру.

Одноповерхова будівля котельні повністю відповідає вимогам СНІП-35-76 «Котельні установки», Правилам безпеки у газовому господарстві та Правилам будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів. В приміщенні котельні розташовані 3 чавунні секційні водогрійні котли «Мінськ-1» – (2шт.) потужністю 0,8 Гкал/год тип КВ, які працюють в опалювальний період для забезпечення обігріву приміщень центру та подачі гарячої води для лазні і їдальні та водогрійний котел «Братськ 1Г», потужністю 0,86 Гкал/год тип КВА – 1,0 ГІ, що забезпечує гаряче водопостачання в літній період.

5-3-4-01

Приміщення операторів котельні 

5-3-4-01

Інженер-енергетик Середа О.І. 

Котли «Мінськ-1» обладнані сучасними пальниками мікродифузіонного типу МДГГ-75Б, блоком автоматичного управління технологічним процесом (блок АЛЬФА-М ХХІ). Вони працюють на газоподібному паливі – природний газ середнього тиску. Вид теплоносія – водний.

На котельні регулярно проводиться технічне опосвідчення, а саме, - проведення внутрішнього огляду всіх котлів, а також, гідравлічні випробування, результати яких задовільні.

5-3-4-01

Проведення інструктажу операторів котельні 

5-3-4-01

Проведення іспитів у операторів котельні