Ukrainian English Russian

06 червня 2019 року циклом вогневої та фізичної підготовки Дніпровського центру ПКП ДКВС України було організовано та проведено спортивно-розважальний конкурс «Супермени з берегів Дніпра».

Перед змаганнями всіх присутніх зі святом Вознесіння Господнього привітав духовний наставник центру протоієрей Православної церкви України отець Володимир та благословив учасників на перемогу.

Боротьба на всіх етапах конкурсу потребувала від учасників максимально використовувати свої фізичні якості: силу, швидкість, спритність, а також кмітливість. Активна й гучна підтримка вболівальників надавала кожній команді ще більше впевненості в собі й збільшувала шанси на перемогу.

Від кожного навчального курсу участь брала збірна команда, яка лише згуртувавшись могла здолати всі перешкоди й вибороти очікувану перемогу. Наприкінці змагань всі учасники отримали дипломи та запашні короваї.

1-ше місце здобула команда 3-го курсу, до складу якої увійшли:

-слухач 7-ої навчальної групи молодший сержант внутрішньої служби Кузьмич Юрій Сергійович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Львівська установа виконання покарань (№ 19)";

-слухач 7-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Шабанов Станіслав Миколайович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Мелітопольська установа виконання покарань (№ 144)";

-слухач 8-ої навчальної групи молодший сержант внутрішньої служби Гапоненко Павло Михайлович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№ 3)";

-слухач 8-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Олександрюк Олександр Олександрович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)";

слухач 9-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Гілененко Володимир Володимирович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Черкаський слідчий ізолятор";

-слухач 9-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Стафій Максим В'ячеславович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Житомирська установа виконання покарань (№ 8)".

2-ге місце посіла команда 1-го курсу у складі:

-слухач 1-ої навчальної групи молодший сержант внутрішньої служби Красніков Леонід Вікторович, молодший інспектор відділу охорони Державної установи "Первомайська виправна колонія (№ 117)";

-слухач 1-ої навчальної групи молодший сержант внутрішньої служби   Чернюк Роман Павлович, молодший інспектор відділу охорони Державної установи "Маневицька виправна колонія (№ 42)";

-слухач 2-ої навчальної групи старший сержант внутрішньої служби Білицький Олександр Валерійович, молодший інспектор відділу охорони Державної установи "Первомайська виправна колонія (№ 117)";

-слухач 2-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Максименко Денис Ігорович, молодший інспектор відділу охорони Державної установи "Коростенська виправна колонія (№ 71)";

-слухач 3-ої навчальної групи сержант внутрішньої служби Вєтров Дмитро Олександрович, молодший інспектор відділу охорони Державної установи "Казанківська виправна колонія (№ 93)";

-слухач 3-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Коробейко Олександр Михайлович, молодший інспектор відділу охорони Державної установи "Казанківська виправна колонія (№ 93)".

На 3-му місці опинилась команда 2-го курсу:

-слухач 11-ої навчальної групи сержант внутрішньої служби Деркач Дмитро Ігорович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Кропивницький слідчий ізолятор";

-слухач 11-ої навчальної групи молодший сержант внутрішньої служби Чуйко Володимир Володимирович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)";

-слухач 11-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Шур Антоній Васильович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Черкаський слідчий ізолятор";

-слухач 12-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Прядко Вадим Віталійович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Сумський слідчий ізолятор";

-слухач 12-ої навчальної групи рядовий внутрішньої служби Хоцінський Сергій Олександрович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Житомирська установа виконання покарань (№ 8)";

-слухач 13-ої навчальної групи старший сержант внутрішньої служби Носа Василь Васильович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)";

-слухач 13-ої навчальної групи молодший сержант внутрішньої служби Куборський Олексій Васильович, молодший інспектор відділу режиму і охорони Державної установи "Харківський слідчий ізолятор".