Ukrainian English Russian

28 травня 2019 року керівник постійно діючого кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA Дніпровського центру ПКП ДКВС України Василь Шестаков провів на базі Центрально-Міського районного відділу філії Центру пробації у Дніпропетровській області (Кривий Ріг) виїзне заняття кіноклубу з персоналом філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області на тему: «Розуміння прав людини, як чинник формування правової свідомості та правомірної поведінки».

На початку зустрічі Василь Шестаков презентував діяльність Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA Дніпровського центру ПКП ДКВС України та розповів про Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Учасникам заходу було запропоновано переглянути документальний фільм литовської режисери Оксани Бурої «Лізо, ходи додому!» та обговорити похмуре й жорстоке дитинство головної героїні стрічки. Цей фільм відкриває досить нагальну проблему сьогодення, а саме неналежне виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Наприкінці зустрічі працівники уповноважених органів з питань пробації підтримали ініціативу в подальшому проводити подібні семінари та зацікавились долученням до мережі кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.