Ukrainian English Russian

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини - Матері.

20 травня викладачами циклу спеціальних дисциплін Дніпровського центру ПКП ДКВС України майором вн. служби Ковалевською І.В. та лейтенантом вн. служби Кіміціді В.Є., а також слухачами центру ст. с-том вн. служби Коваль Тетяною (Херсонський слідчий ізолятор) та ряд. вн. служби Собко Іриною (Миколаївський слідчий ізолятор) було проведено відеолекторій , який присвячений Дню Матері.

День матері міжнародне свято. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року. 

Це свято за своєю першоосновою пропонує вшановувати Матір у трьох іпостасях: Матір-Богородицю, Матір-Жінку, Матір-Україну.

День Матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства.

У травні, коли природа-Мати виряджає свою доню-Землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди прославляють матір –землю, Батьківщину – рідну Україну.

Під час заходу виконувалися пісні про маму, вірші про рідну матусю та Україну – неньку, розповідалася легенда про невичерпну материнську любов.

Всі присутні мали можливість перейнятися зворушливою атмосферою свята, бо майже у кожного присутнього сльози розчулення блищали на очах.