Ukrainian English Russian

15.05.2019 року на базі Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України координаторами ВГЦ «Волонтер» Наталією Строєвою та Вікторією Янковець було презентовано програму «Будуємо майбутнє разом» та надано методичні матеріали для її реалізації представникам навчальних закладів м.Кам’янського.

 

«Будуємо майбутнє разом» - програма профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді , яка реалізується Міністерством юстиції України спільно з Всеукраїнським Громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Тренінгові модулі програми спрямовані на формування належного рівня усвідомленості молодими людьми власної ціннісної сфери, розуміння та прийняття цінностей іншої людини, почуття відповідальності за власне життя, постановки життєвих цілей та пошуки шляхів їх досягнення, підвищення рівня мотивації, розвиток здатності до рефлексії.

В ході заходу обговорено актуальність впровадження даної програми в навчальних закладах, а також було продемонстровано методику проведення тренінгових занять.