Ukrainian English Russian

7 травня персонал та слухачі Дніпровського центру ПКП ДКВС України взяли участь у заходах Південного району міста Кам’янське на військовому кладовищі, де поховані 49 воїнів, а також знаходяться дві братські могили, в яких поховані 450 мирних мешканців міста, які загинули під час Другої світової війни, захищаючи місто і Україну від фашистських загарбників.

Персонал центру разом із керівницею району Світланою Колісниченко, ветеранами Другої світової та представниками громадськості поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

8 травня персонал та слухачі центру взяли участь у тематичному заході, на якому прослухати цікаві та маловідомі факти про Парад Перемоги. Всіх загиблих воїнів-визволителів вшанували хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо подвиг наших дідів та прадідів. І сьогодні, коли Україна змушена захищати свої кордони та територіальну цілісність, ми пам’ятаємо, що батьківщина в нас одна. Ми готові захистити свою рідну землю. Прикладом цього став показовий виступ слухачів центру з застосування прийомів рукопашного бою.