Ukrainian English Russian

З метою підвищення психологічної компетентності слухачів центру, створення атмосфери емоційного благополуччя, формування інтересу до самопізнання, прагнення до індивідуально-особистісного розвитку 02 травня на базі Дніпровського центру викладачами був проведений інформаційний лекторій на тему: «Роль практичного психолога в установах ДКВС України».

Викладачі центру Хейлик С.М., Чесноков М.П та Кіміціді В.Є. провели історичний екскурс розвитку та становлення психології, як науки, пояснили різницю у напрямках діяльності психолога, психотерапевта та психіатра, зорієнтували слухачів у яких випадках слід звертатись за допомогою до окремих фахівців, обговорили міфи та факти про практичного психолога, які існують на суспільному рівні, розкрили роль практичного психолога в установах ДКВС України.

Найцікавішим моментом заходу для молодших інспекторів ВРіО СІЗО та ВО КВУ була психологічна методика «Ліс». Учасники охоче приймали участь у її виконанні та самостійній інтерпретації результатів методики.

***

“Тюремна справа являє собою дуже складну спеціальність, яка крім великого досвіду роботи з людьми потребує серйозної теоретичної підготовки. Якщо пенітенціарний працівник повинен вилікувати злочинця від його моральних недугів і повернути в суспільство корисним громадянином, проникнути в його душу, вміти збагнути її, оволодіти нею, він не повинен поступатися ні судді, ні лікарю, ні педагогу. До того ж, він повинен мати непохитну силу характеру і невичерпну енергію”  

(М.Ф.Лучинський)