Ukrainian English Russian

08 квітня 2019 року персонал Дніпровського центру ПКП ДКВС України зустрівся з авторським колективом збірки «Життя обірвані війною: книга пам'яті полеглих кам'янчан 2014-2017».

 

У книзі зібрані 48 документальних нарисів з фотографіями на 368 сторінках про героїв, які охороняли спокій українського народу і захищали Україну. Але доля склалася так, що вони пішли з життя. Пам'ять про них зафіксована на сторінках цієї книги. У книзі зібрані не просто переліки прізвищ, а історії та оповіді про людей, якими вони були в житті, чим займалися. Вміщенні тут нариси, написані слідами живих спогадів, змішаних з болем та сльозами, відтворюють моменти життя синів, чоловіків, батьків, які жили серед нас, мали різні професії, але у тяжкий для країни час стали на її захист.

Автори книги розповіли про те, як робота над книгою об'єднала представників влади, журналістів, підприємців, чиновників, сім'ї загиблих, діячів культури, громадських діячів, видавців, пересічних громадян, бібліотекарів, політиків, яка тривала майже рік. Це потужний приклад соборності городян - об'єднання зусиль навколо ідеї, бажання вшанувати пам'ять загиблих за свободу України.