Ukrainian English Russian

27 та 28 березня 2019 року в Києві відбулась ІV Всеукраїнська конференція «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини» у рамках XVI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

В конференції взяли участь представники управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України, керівники кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA у навчальних закладах Міністерства юстиції України та виправних колоніях і слідчих ізоляторах ДКВС України.

Голова оргкомітету Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA Світлана Смаль розповіла учасникам конференції про концепцію цьогорічного фестивалю, а керівниця Мережі кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA Алла Тютюнник – про підсумки роботи у 2018 році.

На конференцію був запрошений начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Валерій Калівошко, який розповів про методи та інструменти, які використовуються для формування правової культури та правової свідомості у засуджених.

Керівник кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Василь Шестаков разом з іншими керівниками поділився досвідом та розповів про діяльність кіноклубу. За п’ять років існування кіноклуб Дніпровського центру провів 110 заходів за участю 2414 відвідувачів та провів 24 кінопокази в рамках Мандрівного фестивалю, які відвідали 1035 глядачів.