Ukrainian English Russian

24 березня 2019 року в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України під керівництвом начальника курсу Віталія Головенка та завідувача клубу Василя Шестакова відбувся спортивно-розважальний конкурс «Швидкі та кмітливі» серед жінок – слухачів центру.

Конкурс був поділений на декілька етапів і на кожному з них командам потрібно було заробити якомога більше балів, щоб здобути перемогу.

В конкурсі приймали участь збірні команди від всіх трьох курсів, які виборювали перемогу в запеклій боротьбі на звання найшвидших та найкмітливіших. Глядачі гаряче вболівали за свої команди, чим надихали кожну учасницю на перемогу.

За результатами конкурсної програми перемогу здобула команда 3-го курсу до складу якої увійшли: Забара Інна, Малишева Дар'я, Ходанич Христина, Поправка Ірина, Гурська Світлана та Царицина Альона.

Друге місце посіла команда 1 -го курсу у складі: Мамедова Саадат Каміль кизи, Федорченко Тетяна, Кушнір Юлія, Волжан Олена, Солопійчук Марина та Галат Галина.

На третьому місці опинилась команда 2 -го курсу у складі: Світлична Надія, Чабаненко Юлія, Рибак Анастасія, Савонова Ольга, Границя Євгенія та Луценко Галина.

Але, насправді, переможених не було. Кожна з учасниць продемонструвала свої здібності. Всі дівчата отримали від організаторів смачні подарунки, а глядачі отримали гарний настрій та позитивні емоції.