Ukrainian English Russian

23 березня слухачі Дніпровського центру ПКП ДКВС України взяли участь в оглядовій екскурсії центральної частини міста та відвідали Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки міста Кам’янського.

Під час прогулянки історичним центром Кам’янського разом з викладачем циклу загальноправових дисциплін Світланою Хейлик та завідувачем клубу Василем Шестаковим гості міста дізнались про заснування та розвиток регіону, історія якого складає майже 270 років.

Після не тривалої екскурсії мандрівка змінила напрямок з історичного на естетичний і слухачі понурились в культурну атмосферу під час перегляду блискучої комедії «Любов-любов, або як ми влетіли!», яка написана М. Камолетті просто та лаконічно, з приголомшливим знанням законів сцени і стала однією з найбільш репертуарних п’єс світу.

Відвідування театру це завжди позитивний настрій, тим більш, коли глядач бачить та відчуває неперевершену гру акторів, які цього разу показали історію молодого архітектора Бернара, який вирішив обзавестися трьома нареченими-стюардесами. Зустріч з красунями вигадник планував згідно з суворим розкладом руху літаків. Але хіба можливий розклад у коханні? Комічні ситуації, в які потрапляли герої вистави, кожного разу викликали посмішки та оплески глядачів.

Історичні розповіді про Кам’янське, прогулянки центральною частиною міста з архітектурними пам’ятками, відвідування мистецьких закладів – безперечно мають позитивний вплив на культурний розвиток кожної особистості.