Ukrainian English Russian

21березня 2019 року в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України відбулось об’єктове протипожежне тренування та були перевірені дії персоналу та слухачів центру при виникненні пожежі на території центру.

За легендою пожежа виникла в приміщенні бібліотеки навчального корпусу, про що бібліотекар та черговий начального корпусу доповіли черговому центру у відповідності до інструкцій. Після доповіді чергового центру начальнику навчального закладу почалась евакуація персоналу та слухачів із будівлі. Всі вишикувались для подальших дій, які передбачені подібними ситуаціями. Було виконане аварійне знеструмлення приміщень начального корпусу. Також був змодельований нещасний випадок, а саме травмування під час евакуації й медичним працівником надана невідкладна первинна медична допомога.

Такі тренування проводяться на постійній основі на підставі частини ІІ ст.40 Кодексу цивільного захисту України та пункту 17 Порядку здійснення навчання населення діям при надзвичайних ситуаціях (Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. № 444), Наказу МВС України від 11.09.2014 р. № 934 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту» та узгодженого Графіку проведення на базі центру спеціальних навчань та тренувань з питань цивільного захисту у 2019 році.