Ukrainian English Russian

18 березня 2019 року викладачами циклу спеціальних дисциплін Дніпровського центру ПКП ДКВС України була організована і проведена інтелектуально-розважальна вікторина «Марафон в країну знань» серед збірних команд молодших інспекторів відділів охорони кримінально-виконавчих установ та молодших інспекторів відділів режиму і охорони  слідчих ізоляторів.

Це своєрідна гра-змагання команд веселих і кмітливих, яка насичена позитивними емоціями не лише учасників команд, але і глядачів. До того ж, вікторина сприяє засвоєнню знань, розвиває активність, спостережливість, дотепність. Були проведені конкурси: «Їх розшукує куратор», «Чи знаю я зброю?», «Я тебе кохаю, рідна ненько Україно!», «З'ясуй, згадай, правильну відповідь швидко надай!», «Наручники швидко знімай та бали заробляй», «Заморочки із бочки» тощо.

Даний захід не залишив нікого байдужими. Учасники команд були заохочені пам’ятними Дипломами та смачними короваями, що стало стимулом для інших слухачів центру надалі вдосконалювати свої знання та навички.