Ukrainian English Russian

02 березня начальником циклу загальноправових дисциплін Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Оленою Попазовою була проведена інформативна лекція про життя відомого на весь світ мотиваційного оратора Ніколаса Джеймса Вуйчича.

 Мета таких заходів полягає не тільки в розширенні кругозору слухачів чи формуванні позитивних думок та толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями. Насамперед, це бажання переконати присутніх в можливості досягнення успіху та будь-якої мети. Життєва історія Ніколаса – це історія про пошук сенсу життя, про людське щастя, про прийняття себе таким, який ти є. Нік живе за принципом «Ні рук, ні ніг, ні обмежень» й служить для багатьох людей прикладом, які на відміну від нього не мають фізичних вад.

Нік бере участь у телевізійних шоу, знімається в художніх фільмах та відеокліпах, пише книги, співає. Безумовно, історія про життя такої людини дає поштовх для осмислення власного життя кожною людиною та розуміння того, що частіше за все ми самі ставимо якісь перешкоди в житті своїми страхами та лінню. А, насправді, більшість перешкод лише в наших думках і їх побороти не важко.