Ukrainian English Russian

22 грудня 2018 року до Дніпровського центру ПКП ДКВС України завітали учні кадетського корпусу комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №30 м.Кам'янське» Кам'янської міської ради.

Дніпровський центр постійно співпрацює з навчальними закладами міста з метою патріотичного виховання молоді та популяризації служби в органах та установах Державної кримінально-виконавчої служби.

Кадети дізнались історію заснування та розвитку нашого навчального закладу з презентаційного фільму, після чого викладацький склад центру провів для учнів екскурсію в музеї заборонених предметів.

Майбутні захисники України також почули історію створення та модернізації автомата Калашникова, після чого мали можливість продемонструвати свої здібності в стрільбі з пневматичної гвинтівки в стрілецькому тирі центру.

Всі діти залишились задоволеними відвідуванням нашого навчального закладу, проявивши зацікавленість, що дає нам впевненість в майбутньому нашої держави та спроможності до захисту незалежної, сильної та квітучої України.