Ukrainian English Russian

13 грудня, у самому серці Києва, у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18 та виставка культур народів світу.

На запрошення ректора Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEIInternationalMindEducationInstitute) пана Пак Сонг Су в заходах взяли участь представники Дніпровського центру ПКП ДКВС України: старший викладач циклу спеціальних дисциплін майор внутрішньої служби Кіміціді Олександр Володимирович та завідувач клубу Шестаков Василь Олександрович.

Цей унікальний захід об’єднав зусилля українських студентів, які завдяки різним волонтерським програмам рік свого життя провели у країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи, Азії та з надією повернулися на свою рідну землю. У минулому обмін студентами між Україною та іншими країнами вважався популярним та престижним. Але на сьогодні за статистикою найкваліфікованіші, освічені та активні молоді люди - один з важливих та цінних ресурсів державотворення, найчастіше виїжджають за межі України, не маючи бажання повертатись. Як результат - погіршення стану ринку праці та демографічні втрати населення. Причиною великої еміграції молоді України стала втрата надії на майбутнє своєї країни. Тому вирішення цієї нагальної проблеми має велике значення.

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18 проводиться під керівництвом міжнародного директора південнокорейської державної організації з питань виховання молоді пана Джо Гю Юн з метою привернути увагу суспільства до проблеми еміграції українців .

Волонтерські програми спрямовані на виховання покоління всебічно розвиненої, суспільно свідомої молоді з креативним та критичним мисленням - це формує сприятливе підґрунтя для успішних змін в країні. Рік життя в іншій країні допомагає загартувати дух, навчитися знаходити шляхи вирішення будь-яких питань, формує гуманістичні цінності та патріотичні почуття, адже волонтери займаються промоцією України у світі.