Ukrainian English Russian

«Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах» - цими словами починається стаття 1 Загальної декларації прав людини, яка була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948р. Відтоді в усьому світі 10 грудня відзначають Всесвітній день прав людини.

З нагоди міжнародної події в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України відбулась Юридична вікторина «На терезах Феміди». На терезах нашої Феміди змагалися дві команди з числа слухачів під умовними назвами «Молодість» та «Досвід».

Учасники команд продемонстрували добрі знання в галузі правознавства, а саме конституційного, кримінального, кримінально-виконавчого права. Змагання було цікавим, динамічним, часом напруженим. Присутні в залі глядачі дружніми оплесками підбадьорювали наших гравців, щиро раділи за кожну правильну відповідь.

В запеклій боротьбі   перемогу здобула команда «Молодість», в складі якої виступили:

  1. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Городищенська виправна колонія № 96» Західного МРУ   молодший сержант внутрішньої служби   Буксанчук Оксана Миколаївна
  2. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Бердянська виправна колонія № 77»   Південно-Східного МРУ   сержант внутрішньої служби  Алаликіна Ольга Володимирівна.  
  3. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Ладижинська  виправна колонія № 39» Центрально-Західного МРУ прапорщик внутрішньої служби Афієнко Максим Вікторович.  
  4. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Херсонська виправна колонія № 61» Південного МРУ     сержант внутрішньої служби     Шевчук Андрій Михайлович.
  5. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Вільнянська виправна колонія № 20»   Південно-Східного МРУ   старший сержант внутрішньої служби  Юріна Ганна Олександрівна.

       Всі учасники отримали пам’ятні дипломи про участь в вікторині і солодкі призи, а також великий заряд позитивних емоцій та вражень.

Захід був позитивно сприйнятий слухачами та мав на меті нагадати кожному про те, що гідність є основою свободи, справедливості та загального миру. Нехтування правами людини призводить до варварських актів, а значить всім необхідно долучитися до створення такого світу, в якому люди будуть мати свободу слова і переконань, будуть вільні від страху і нужди.

Ця мета також проголошена Загальною декларацією прав людини і найшла своє відображення в національному законодавстві, що і вивчають слухачі центру на заняттях з основ правових знань та спеціалізованої правової підготовки.

Вже скоро розпочнуться іспити, а це є своєрідним змаганням для кожного зі слухачів. Тож, побажаємо їм успіхів, гарних оцінок і перемоги на ниві права і справедливості!