Ukrainian English Russian

В період з 28 по 30 листопада 2018 року викладачі Дніпровського центру ПКП ДВКСУПопазова Олена Василівна таМайстренко Валерія Євгеніївна прийняли участь в тренінгу «Методики та інструменти роботи з суб’єктами пробації: виклики та успішні практики», який організований Проектним офісом з питань пробації Міністерства юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Тренерами від Проектного офісу Міністерства юстиції України виступили Тетяна Журавель, кандидат педагогічних наук, радник з питань пробаційних програм, та Юлія Пилипас, експерт з питань розвитку соціальних послуг.

На тренінгу зібралися представники відомчих навчальних закладів ДКВСУ та окремих міських і районних відділів пробації та секторів ювенальної пробації. Три навчальних дні були насичені інформацією та завданнями. Протягом занять учасники обговорили особливості реалізації пробаційних програм, успіхи та складності; розібрали основні етапи роботи з суб’єктом пробації, зміст роботи на кожному з етапів; обговорили питання взаємодії з надавачами послуг в ході індивідуальної роботи з підобліковими; тренувалися складати індивідуальний план роботи з суб’єктами пробації.

Особливо вражаючим виявився третій навчальний день, протягом якого цінними порадами та практичними вправами «ділився» в рамках тренінгу Юрій Луценко, заступник начальника відділу пробаційних програм, психологічної допомоги та соціальної роботи з суб’єктами пробації ДУ «Центр пробації». Одна із сесій була присвячена професійному вигоранню, чим часто «хворіють» представники комунікативних професій. В роботі тренер використовував авторські метафоричні асоціативні карти, чим дуже зацікавив всіх учасників.

Завершився тренінг відвідуванням Національної фотовиставки «Пробація: можливості для змін», яку відкрив заступник міністра юстиції Денис Чернишов.