Ukrainian English Russian

25 листопада 2018 року в клубі Дніпровського центру ПКП ДКВС України для слухачів відбулась мотиваційна лекція за темою «Чому захворіла мораль сьогодення?».

Равшан Шамілов разом зі слухачами центру обговорили питання цінностей та моралі нашого суспільства. В жвавій дискусії всі разом намагались зрозуміти причини втрати здатності цінувати ті речі, які нас оточують і рівень життя, яким може користуватися будь-яка людина.

Під час обговорення важливих життєвих питань, дійшли висновку, що мораль і культура це духовна складова, яка робить людину – людиною. Шлях саморозвитку – це запорука успіху і поваги до своєї особистості кожного.

Як приклад саморозвитку людини та становлення особистості, Олена Попазова розповіла про життя та діяльність відомого у всьому світі громадського діяча та мотиваційного тренера – Ніколаса Вуйчича.

Життя – це подарунок і все, насправді, цінне дається нам безоплатно. Тільки саморозвиток кожного допоможе правильно розставити пріоритети в ньому і зрозуміти свою роль в суспільстві.