Ukrainian English Russian

Саме під таким девізом в Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулась Духовно-патріотична вікторина «Моя країна – Україна!».

 

В змаганнях, які вже стали доброю традицією, прийняли участь дві команди з числа слухачів первинної професійної підготовки. В дружньому двобої зійшлися, на перший погляд, нерівні за силами команди – молодші інспектори відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів (установ виконання покарань) та працівники органів пробації. Але команда «молодших» майже не поступилася в результаті. З різницею в один бал команди підійшли до фінального конкурсу, який і став вирішальним.

Врешті-решт, в дружньому змаганні перемогу здобула   команда «Оберіг», в фінальному конкурсі по збиранню мапи України вони були більш швидкими. Тож, наші переможці:

  1. Старший інспектор відділу Новомосковського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Дніпропетровській області старший лейтенант внутрішньої служби   Нечай Роман Олександрович.
  2. Провідний інспектор Овідіопольського МРВ філії   ДУ «Центр пробації» в Одеській області Кандиболоцька Анастасія Валеріївна.
  3. Провідний інспектор Добровеличківського районного сектору філії   ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Щербань Віктор Вікторович.
  4. Фахівець І категорії сектору ювенальної пробації м. Кривий Ріг філії ДУ «Центр пробації» в Дніпропетровській області Шаган Анна Володимирівна.

   Організатори змагань впевнені, що даний захід не залишив нікого байдужими, нестримні глядачі в залі підтримували та підбадьорювали учасників своїми оплесками та мотиваційними гаслами. Отримані учасниками пам’ятні Дипломи та справжні українські короваї разом з цілою купою позитивних емоцій надовго збережуться в їх пам’яті.