Ukrainian English Russian

13 жовтня персонал та слухачі Дніпровського центра ПКП ДКВС України взяли участь в міських заходах за участю міського голови Кам’янського Андрія Білоусова.

Після урочистого відкриття заходу до всіх присутніх звернувся міський голова та привітав з Днем захисника України та Днем українського козацтва. Кращі співробітники нашого навчального закладу отримали від керманича міста Подяки за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня захисника України.

З огляду важливості патріотичного виховання молоді, саме в цей день, напередодні відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва, на території прилеглій до стадіону Буревісник відбувся спортивно-масовий захід «Спортивно-патріотичний Фест» і однією з головних подій стало відкриття міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Юні джури продемонстрували муштровий впоряд, показали вміння володіти зброєю та позмагались в перетягуванні линви.

Протягом всього заходу всі присутні мали можливість ознайомитись з експонатами музею антитерористичної операції.

Самою довгоочікуваною та наймасштабнішою стала реконструкція боїв, які велись під час форсування річки Дніпро біля нашого міста в часи Другої світової війни. Ця подія була присвячена до річниці визволення міста від окупаційних військ, яку громадськість буде відзначати 25 жовтня.