Ukrainian English Russian

08 жовтня 2018 року персонал та слухачі Дніпровського центра ПКП ДКВС України відзначили два професійних свята – День працівника освіти та День юриста – на урочистостях, які відбулись в клубі центру.

Всіх присутніх привітав зі святами начальник центру Сергій Тюфтій та вручив кращім представникам колективу центру грамоти від міністра юстиції України Павла Петренка – начальнику циклу загальноправових дисциплін Олені Попазовій та юрисконсульту центру Юрію Нікуліну.

День юриста відзначається в Україні щорічно 8 жовтня, починаючи з 1997 року. З цієї нагоди, відразу після урочистостей, викладачі циклу загальноправових дисциплін організували та провели серед слухачів центру юридичну вікторину «На терезах Феміди», перевіривши таким чином якість знань, отриманих на заняттях з правової підготовки.

В інтелектуальному двобії зійшлися дві команди слухачів категорії первинної професійної підготовки («Молодість») та підвищення кваліфікації («Досвід»).

Що ж переможе – завзятість та енергія молодості чи розсудливість та мудрість досвіду? Це питання постало з самого початку вікторини. Але на цей раз Фортуна віддала перевагу молодості, тож в наполегливій боротьбі 1-ше місце виборола команда «Молодість», в складі якої -

  1. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Уманська виправна колонія № 129» Центрального МРУ рядовий внутрішньої служби Ракама Іван Станіславович.
  2. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Маневицька виправна колонія № 42» Західного МРУ сержант внутрішньої служби Вакуліч Віта Валеріївна.  
  3. Молодший інспектор відділу охорони державної установи «Кам'янська виправна колонія № 34» Південно-Східного МРУ молодший сержант внутрішньої служби Свистун Інна Володимирівна.  
  4. Молодший інспектор відділу   охорони   державної установи «Сумська виправна колонія № 116» Північно-Східного МРУ молодший сержант внутрішньої служби     Баня Дмитро Ігорович.

Але в подібних змаганнях переможених не має. Всі учасники отримали пам’ятні дипломи про участь в вікторині, солодкі призи, а також великий заряд позитивних емоцій та вражень.