Ukrainian English Russian

13 вересня 2018 року представники різних регіонів нашої країни та відділів ДКВС України були зібрані у збірні команди та продемонстрували не тільки силу, спритність, витривалість та міцність духу, а ще й товариськість та згуртованість, які досить суттєво впливали на результат в кожному етапі спортивно-розважального конкурсу «Супермени з берегів Дніпра», організованого викладацьким складом циклу вогневої та фізичної підготовки.

Збірні команди від різних категорій навчання у Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, а саме: молодші інспектори відділів охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу та молодші інспектори установ виконання покарань, слідчих ізоляторів первинної професійної підготовки, а також молодші інспектори відділів охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу та молодші інспектори установ виконання покарань, слідчих ізоляторів спеціалізованих курсів, у черговий раз змагалися за звання найсильніших, найшвидших, найкмітливіших та найзгуртованіших.

За результатами конкурсу команди зайняли наступні призові місця:

І-ше місцезбірна команда слухачів первинної професійної підготовки молодших інспекторів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, у складі:

  • мол. с-т. вн.сл. Клизуб Андрій Вікторович (8 взвод);
  • мол. с-т вн.сл. Бурий Іван Юрійович (8 взвод);
  • мол. с-т вн.сл. Юшко Володимир Борисович (8 взвод);
  • мол. с-т вн.сл. Бейдель Андрій Анатолійович (9 взвод);
  • ряд. вн.сл. Єфремов Денис Георгійович (9 взвод);
  • ряд. вн.сл. Дуков Георгій Іванович (9 взвод);

ІІ-ге місцезбірна команда слухачів первинної професійної підготовки молодших інспекторів відділів охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу, у складі:

  • ряд. вн.сл. Ракама Іван Станіславович (1 взвод);
  • мол. с-т вн.сл. Кірічек Вадим Олександрович (1 взвод);
  • мол. с-т вн.сл. Мазепін Артем Васильович (1 взвод);
  • мол. с-т вн.сл. Кононенко Роман Вадимович (2 взвод);
  • пр-к вн.сл. Масюк Максим Валентинович (3 взвод);
  • с-т вн.сл. Херсун Сергій Васильович (3 взвод);

ІІІ-тє місцезбірна команда слухачів спеціалізованих курсів молодших інспекторів відділів охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу та молодших інспекторів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, у складі:

  • ст. с-т вн.сл. Кучеров Сергій Олександрович (12 взвод);
  • ст. с-т вн.сл. Грицов Сергій Володимирович (12 взвод);
  • ст. пр-к вн.сл. Плешкан Юрій Васильович (5 взвод);
  • ст. с-т вн.сл. Середенко Павло Геннадійович (5 взвод);
  • ст-на вн.сл. Костенко Вадим Миколайович (5 взвод);
  • ст. пр-к вн.сл. Кучер Максим Григорович (5 взвод).

Учасники змагань були нагороджені дипломами відповідно до зайнятого місця та солодкими призами.