Ukrainian English Russian

05 вересня 2018 року в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України розпочались чергові навчальні збори персоналу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, що входять до складу груп швидкого реагування Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

 

На відкритті навчальних зборів, яке відбулось в клубі центру, до присутніх звернулись та побажали наснаги начальник Дніпровського центру ПКП ДКВС України полковник внутрішньої служби Тюфтій Сергій Миколайович та начальник управління ДКВС Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України полковник внутрішньої служби Лєнівов Євгеній Геннадійович. Перший заступник начальника Дніпровського центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Кубрак Руслан Миколайович розповів про умови та вимоги зборів.

Відразу після урочистостей всі учасники навчальних зборів вишикувались на плацу для стройового огляду та перевірки екіпірування підрозділів. Всього в навчальних зборах приймають участь 152 представника 19 установ виконання покарань. Попереду ще три дні, протягом яких будуть відпрацюванні: злагодженість дій підрозділу при припиненні групових непокор та масових заворушень в УВП з використанням спеціальних засобів (щитів, гумових кийків); надання першої домедичної допомоги в умовах дій по припиненню групових непокор та масових заворушень в УВП, при травмах та вогнепальних пораненнях. За три дні, відповідно результатів навчальних зборів, відбудеться визначення кращих підрозділів.