Ukrainian English Russian

19 серпня в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України начальником циклу загальноправових дисциплін підполковником внутрішньої служби Попазовою Оленою Василівною проведена мотивуюча лекція про життя відомого оратора Ніколаса Джеймса Вуйчича.

Життєва історія Ніколаса – це історія про пошук сенсу життя, про людське щастя, про прийняття себе таким, який ти є. Нік живе за принципом «Ні рук, ні ніг, ні обмежень» й служить для багатьох людей прикладом, які на відміну від нього не мають фізичних вад. Ніколасу Вуйчичу насправді є чим пишатись – він об'їздив близько 57 країн, зустрічався з 7 президентами, виступав перед тисячами глядачів. Зараз Нік бере участь у телевізійних шоу, знімається в художніх фільмах та відеокліпах, пише книги, співає.

Мета таких заходів полягає не тільки в розширенні кругозору слухачів чи формуванні позитивних думок та толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями. Насамперед, це бажання переконати присутніх в можливості досягнення успіху та будь-якої мети.  

Також слухачі подивились мотивуючий соціальний відеокліп на підтримку спортсменів-параолімпійців та короткометражний художній фільм «Цирк Батерфляй», в якому Ніколас Вуйчич зіграв головну роль.