Ukrainian English Russian

24 червня, коли українці відзначали День молоді та напередодні Дня Конституції України, слухачі Дніпровського центру ПКП ДКВС України вирішили з’ясувати хто впевненіше за інших може називати себе нащадком козаків, тому що й фізично розвинутий, й історію добре знає.

7 команд по 5 осіб від кожного взводу взяли участь у спортивно-розважальному заході «Військово-патріотичний квест «Сила й розум козаків». У кожної команди головною метою було зібрання мапи з уривків, які вони отримували після виконання певних завдань. Учасники долали смугу перешкод, показували вміння надавати першу домедичну допомогу, демонстрували фізичну підготовку на поперечині для підтягувань, шикувались та виконували стройові команди, відповідали на питання з історії українського козацтва та Київської Русі. Кожна команда здолала 7 перешкод, але дехто був трохи спритніший та розумніший й зміг показати кращі результати. Не зважаючи на сподівання та результати всі учасники й глядачі отримали неперевершені емоції та незабутні враження.

За результатами змагань перемогу виборола команда 4-ої навчальної групи у складі:

-     прапорщика внутрішньої служби Пришепи Сергія Анатолійовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Білозерська виправна колонія (№ 105)";

-     сержанта внутрішньої служби Олійника Олександра Миколайовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Голопристанська виправна колонія (№ 7)";

-     сержанта внутрішньої служби Пліша Андрія Васильовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Дрогобицька виправна колонія (№ 40)";

-     сержанта внутрішньої служби Товстухи Олександра Вікторовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Жовтоводська виправна колонія (№ 26)";

-     молодшого сержанта внутрішньої служби Федика Максима Сергійовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Казанківська виправна колонія (№ 93)".

        Друге місце здобула команда 1-ої навчальної групи у складі:

-      старшого сержанта внутрішньої служби Кочкарьова Олексія Валерійовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Селидівська виправна колонія (№ 82)";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Кравченка Ярослава Валентиновича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Чернігівська виправна колонія (№ 44)";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Корнєва Віталія Валерійовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Одеська виправна колонія (№ 14)";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Педана Владислава Вікторовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Петрівська виправна колонія (№ 49)";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Проценка Вадима Вікторовича, молодшого інспектора відділу охорони Державної установи "Білоцерківська виправна колонія (№ 35)".

        На третьому місті опинилась команда 8-ої навчальної групи у складі:

-      старшого сержанта внутрішньої служби Букшій Наталії Борисівни, молодшого інспектора відділу режиму і охорони Державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор ";

-      сержанта внутрішньої служби Дурана Василя Васильовича, молодшого інспектора відділу режиму і охорони Державної установи "Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Баланка Сергія Сергійовича, молодшого інспектора відділу режиму і охорони Державної установи "Вінницька установа виконання покарань (№ 1)";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Гусейнова Олександра Геннадійовича, молодшого інспектора відділу режиму і охорони Державної установи "Черкаський слідчий ізолятор ";

-      молодшого сержанта внутрішньої служби Куценока Олексія Михайловича, молодшого інспектора відділу режиму і охорони Державної установи "Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№ 31)".