Ukrainian English Russian

19 червня 2018 року в нашому центрі відбулась Юридична вікторина «На терезах Феміди». Змагалися дві команди з числа слухачів підумовними назвами «Режим» та «Пробація», в склад яких ввійшли виключно дівчата.

Учасниці команд продемонстрували добрі знання в галузі правознавства, особливо конституційного, кримінального, кримінально-виконавчого права. Змагання було цікавим, динамічним, часом напруженим. Глядачі в залі дружніми невтомними оплесками підбадьорювали наших гравців, щиро раділи за кожну правильну відповідь.

В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Пробація», в складі якої виступили:

1. Заступник начальника Шосткинського МРВ Північно-Східного МРУ майор внутрішньої служби Букус Марина Михайлівна.

2. Інспектор Пологівського РВ Південно-Східного МРУ лейтенант внутрішньої служби  Горбач Марія Павлівна.

3. Фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Олександрійського МРВ Південного МРУАксентьєва Аліна Миколаївна.

4. Інспектор Південного РС Кам'янського МВ Південно-Східного МРУ лейтенант внутрішньої служби Семесько Ксенія Володимирівна.

     Дівчати довели всім присутнім, що вони не лише красуні, а й розумниці. Але в наших змаганнях, як і завжди, переможених не має.Всі учасниці отримали пам’ятні дипломи про участь в вікторині і солодкі призи, а також великий заряд позитивних емоцій та вражень.