Ukrainian English Russian

Саме під таким девізом 06 червня 2018 року в Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулась Духовно-патріотична вікторина «Моя країна – Україна!». В змаганнях, що вже стали доброю традицією, прийняли участь дві команди з числа слухачів первинної професійної підготовки.

Мета вікторини - формування інтелектуального і культурного потенціалу кожної особистості, спонукання слухачів до вивчення української історії і культури. В різноманітних конкурсах, так чи інакше пов’язаних з українською культурою, традиціями, історією, звичаями, гравці команд «Оберіг» (молодші інспектори відділів охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу) та «Світязь» (молодші інспектори відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та установ виконання покарань) продемонстрували знання, таланти та кмітливість.

Але особливо натхненно учасники підійшли до візитівки своїх команд. Учасники команди «Оберіг» – Бражкіна Тетяна, Чепела Наталія, Абаньшина Маргарита, Косенко Євген – попрацювали над своїм вбранням. Дівчата вдягнули футболки з українським орнаментом, символом, який означає «родовід», «дерево життя». А команду «Світязь», в складі якої Гусейнов Олександр, Коломієць Анастасія, Шевченко Сергій, Валюс Аліна, представив її учасник – Олександр. Він виконав власну пісню «Я патріот своєї держави».

Врешті-решт, в дружньому змаганні з мінімальним відривом перемогу здобула   команда «Оберіг», в фінальному конкурсі по збиранню мапи України вони були більш швидкими.

Організатори змагань впевнені, що даний захід не залишив нікого байдужими. Отримані учасниками пам’ятні Дипломи та справжні українські короваї разом з цілою купою позитивних емоцій надовго збережуться в їх пам’яті.