Ukrainian English Russian

25 травня 2018 року в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України завершились навчальні збори персоналу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, що входять до складу груп швидкого реагування Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Програма навчання навчальних підрозділів 25-ти установ Державної кримінально-виконавчої служби України складала три дні. Після теоретичного вивчення та практичного відпрацювання зведена група швидкого реагування з всіх підрозділів продемонструвала дії при припиненні групових непокор та масових заворушень в установах виконання покарань з використанням спеціальних засобів (щитів, гумових кийків) та прийомами затримання та супроводу правопорушника і наданням першої домедичної допомоги при травмах та вогнепальних пораненнях.

Всі підрозділи зібрались в клубі центру, де свої враження висловили начальник центру Сергій Тюфтій та начальник циклу вогневої та фізичної підготовки Ігор Горбач. Командири найкращих підрозділів отримали дипломи:

Надання першої домедичної допомоги в умовах дій по припиненню групових непокор та масових заворушень в УВП, при травмах та вогнепальних пораненнях:

-      1 місце - Качанівська виправна колонія № 54 (Харківська область);

-      2 місце - Старобільський слідчий ізолятор (Луганська область);

-      3 місце - Харківська виправна колонія № 43 (Харківська область).

Відпрацювання прийомів затримання та супроводу правопорушника:

-      1 місце - Олексіївська виправна колонія № 25 (Харківська область);

-      2 місце - Хролівський виправний центр № 140 (Харківська область) та Роменська виправна колонія № 56 (Сумська область);

-      3 місце - Сумська виправна колонія № 116 (Сумська область).

Дії підрозділу при припиненні групових непокор та масових заворушень в УВП з використанням спеціальних засобів (щитів, гумових кийків):

-      1 місце - Качанівська виправна колонія № 54 (Харківська область);

-      2 місце - Кременчуцька виховна колонія (Полтавська область);

-      3 місце - Темнівська виправна колонія № 100 (Харківська область).