Ukrainian English Russian

23 травня 2018 року в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України почались чергові навчальні збори персоналу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, що входять до складу груп швидкого реагування Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

 

На відкритті навчальних зборів, яке відбулось в клубі центру, до присутніх звернулись та побажали наснаги начальник Дніпровського центру ПКП ДКВС України полковник внутрішньої служби Тюфтій Сергій Миколайович та начальник циклу вогневої та фізичної підготовки центру майор внутрішньої служби Горбач Ігор Олександрович, який розповів про умови та вимоги зборів. Всім присутнім було запропоновано переглянути відеоролик, який знято на попередніх навчальних зборах й стало зрозуміло що вимагає кінцевий результат.

Відразу після урочистостей всі учасники навчальних зборів вишикувались на плацу для стройового огляду та перевірки екіпірування підрозділів. Попереду ще три дні, протягом яких будуть відпрацюванні: злагодженість дій підрозділу при припиненні групових непокор та масових заворушень в УВП з використанням спеціальних засобів (щитів, гумових кийків); надання першої домедичної допомоги в умовах дій по припиненню групових непокор та масових заворушень в УВП, при травмах та вогнепальних пораненнях. За три дні, відповідно результатів навчальних зборів, відбудеться визначення кращих команд.

Ці навчальні збори проводяться з метою виховання добросовісного та відповідального ставлення до виконання службових обов’язків; прищеплювання особовому складу високих морально-бойових якостей, сміливості, правильної ініціативи, кмітливості, спостережливості, психологічної стійкості в екстремальних умовах для успішного виконання поставлених завдань; удосконалення навичок та вміння керівників підрозділів щодо організації силових операцій та безпосереднього керування підрозділом у ході їх проведення.