Ukrainian English Russian

20 травня в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України начальником циклу ЗПД п/п-ком вн. сл. Попазовою Оленою Василівною проведена інформативна лекція про дивовижне життя відомого на весь світ мотиваційного оратора Ніколаса Джеймса Вуйчича.

 

Мета таких заходів полягає не тільки в розширенні кругозору слухачів чи формуванні позитивних думок та толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями. Насамперед, це бажання переконати присутніх в можливості досягнення успіху та будь-якої мети. Життєва історія Ніколаса – це історія про пошук сенсу життя, про людське щастя, про прийняття себе таким, який ти є.   Нік живе за принципом «Ні рук, ні ніг, ні обмежень» й служить для багатьох людей прикладом, які на відміну від нього не мають фізичних вад.

Ніколасу Вуйчичу насправді є чим пишатись – він об'їздив близько 57 країн, зустрічався з 7 президентами, виступав перед тисячами глядачів. Зараз Нік бере участь у телевізійних шоу, знімається в художніх фільмах та відеокліпах, пише книги, співає.

Наприкінці заходу присутні переглянули короткометражний художній фільм «Цирк Батерфляй», в якому Ніколас Вуйчич зіграв головну роль.

Як і завжди, ця історія нікого не залишила байдужим.