Ukrainian English Russian

Відповідно до наказу ДПтСУ від 07 липня 2011р. № 221 «Положення про організацію виховної та соціально-психологічної роботи з персоналом ДКВС України» з особами рядового і начальницького складу, працівниками, курсантами та слухачами проводиться виховна та соціально-психологічна робота.

Основною метою психологічної роботи є створення найбільш сприятливих умов для всебічного гармонійного розвитку особистості кожного працівника, попередження виникнення відхилень у формуванні особистості та профілактика професійної деформації. Реалізація даної мети покладається на психологів установ виконання покарань.

З метою інформування та роз’яснення особливостей діяльності психологів пенітенціарної системи 19 травня п.р. начальником циклу ЗПД п/п-ком вн.сл. Попазовою Оленою Василівною та викладачем циклу ЗПДк-ном вн.сл. Хейлик Світланою Миколаївноюорганізована та проведена навчальна конференція на тему «Психологічна допомога в установах ДКВСУ», на якій були присутні слухачі первинної професійної підготовки – молодші інспектори відділів охорони КВУ закритого типу.

Протягом заходу викладачі пояснили специфіку роботи психолога, правові підстави діяльності психологічної служби, особливості надання психологічної допомоги персоналу установ та засуджених.