Ukrainian English Russian

7 травня персонал та слухачі Дніпровського центру ПКП ДКВС України взяли участь у заходах Південного району міста Кам’янське на військовому кладовищі, де поховані 49 воїнів, а також знаходяться дві братські могили, в яких поховані 450 мирних мешканців міста, які загинули під час Другої світової війни, захищаючи місто і Україну від фашистських загарбників.

Начальник центру Сергій Тюфтій і заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму Євгеній Семерунін разом із очільницею району Світланою Колісниченко, ветеранами Другої світової та представниками громадськості поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

8 травня персонал та слухачі центру взяли участь у міських заходах Ка’янського біля пам'ятника воїнам-визволителям, де пройшли урочистою ходою разом з вихованцями навчальних закладів міста.

По обіді того ж дня відзначення 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні продовжилось на тематичному заході, де персонал та слухачі центру мали можливість переглянути документальні кадри Другої світової війни, прослухати цікаві та маловідомі факти про Парад Перемоги, вшанувати загиблих воїнів хвилиною мовчання.