Ukrainian English Russian

25 квітня в клубі Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), в якій беруть участь учні загальноосвітніх шкіл міста Кам’янське.

Учасників змагань привітали методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Рита Бабенко та начальник Дніпровського центру ПКП ДКВС України Сергій Тюфтій, які побажали наснаги та перемог. Всіучасники та гості із захопленням переглянулипоказовий виступслухачів центру, які продемонстрували прийоми рукопашного бою, чим в черговий раз вмотивували молодь до занять спортом та служби в Державній кримінально-виконавчій службі України.

Фінальні міські етапи цієї гри вже не вперше відбуваються на навчально-тренувальній базі центру. Гра проходитиме впродовж трьох днів, з 25 по 27 квітня, для кожного району міста окремо.

Джури, як справжні нащадки козацького роду, демонструють муштровий впоряд, показують вміння володіти зброєю, долають смугу перешкод, змагаються в перетягуванні канату, дивують своїми талантами суддівську колегію.