Ukrainian English Russian

15 лютого виповнилось 29 років з того дня, коли останній солдат колишнього Радянського Союзу перейшов через Міст Дружби біля міста Термез в Узбекистані. Це не було закінченням афганської війни та, звичайно, це не свято. Це день, коли ми згадуємо тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

 

14 лютого персонал та слухачі центру прийняли участь у міському заході до річниці виведення військ із Афганістану, який відбувся в середній загальноосвітній школі №20 ім. Олександра Стовби м.Кам’янське за участю учасників бойових дій на території республіки Афганістан, сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадськості.

15 лютого в клубі центру відбувся тематичний захід пам'яті, на який було запрошено учасників бойових дій в Афганістані: ветерана центру Юрія Панова, працівника центру Олександра Кальпету та слухача центру Якова Гаркушу. Всі присутні подивились історичні фото- та відеоматеріали 1979-1989 років і вшанували загиблих хвилиною мовчання.