Ukrainian English Russian

23 січня 2018 року викладачі Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України взяли участь у дискусійному майданчику на тему «Впровадження антикорупційних політик у державних органах та установах: покрокові алгоритми та законодавчі аспекти регулювання цієї сфери».

Захід було організовано та проведено кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби. В заході взяли участь: начальник кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, доктор юридичних наук, професор Ніщимна Світлана Олексіївна; начальник відділу виховної та психологічної роботи, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Академії підполковник внутрішньої служби Вороніна Світлана Василівна; доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, кандидат юридичних наук Ткаченко Олександр Григорович; персонал Академії; викладачі центрів ПКП ДКВС України.

Метою дискусійного майданчика було поглибити та розширити знання учасників з питань адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення, розкрити основні характерні риси антикорупційного законодавства, проаналізувати новації законодавства про притягнення до відповідальності за корупційні діяння персоналу ДКВС України, розглянути питання профілактики та виховної роботи серед персоналу ДКВС України.

Загалом дискусія мала конструктивний характер, атмосфера дискусійного майданчика відображала зацікавленість учасників у обговоренні питань. У заключних виступах відзначили важливість таких заходів, наголосили на їх високому рівні та користі як для викладачів центрів підвищення кваліфікації, так і для персоналу Академії.