Ukrainian English Russian

З метою підвищення інтелектуального рівня та естетичного виховання персоналу ДКВС України в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України з кожним заїздом слухачів організовуються екскурсії пам’ятними місцями міста Кам’янське.

Цього разу слухачі побували біля будівлі Вищого професійно-технічного училища міста Кам’янське, в якому свого часу здобував освіту президент Казахстану Нурсултан Абишевич Назарбаев.

Також слухачі побували біля костелу Святого Миколая, який є своєрідною візитівкою міста. Ця унікальна споруда – справжній архітектурний шедевр, побудований більше ста років тому, в 1897 році, зберігся до наших днів. Місцеві католики досі проводять тут літургію, в храм також водять екскурсії. Особливість костелу - дві стрілецькі башти заввишки 33 метри кожна.

Потом слухачі побували на Соборній площі міста між Свято-Миколаївським кафедральним собором і музично-драматичним театром імені Лесі Українки. Там, на пагорбі діаметром 20 метрів і висотою 3,3 метра, який символізує Голгофу, височіє 9-метровий залізний хрест. Його вінчає восьмитонна бронзова скульптура розп'ятого Ісуса Христа заввишки 4,5 метра, яку виготовили в одному з цехів Дніпровського "Південмашу". Автор скульптури міський скульптор Гарник Ашотовіч Хачатрян.

Звичайно ж, не змогли пройти повз пам’ятника Прометею, який є символом нашого міста.