Ukrainian English Russian

12 грудня в Києві відбувся форум Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI - International Mind Education Institute, Республіка Корея), в якому взяв участь начальник Дніпровського центру ПКП ДКВС України Сергій Тюфтій.

IMEI розпочав свою роботу 2012 року і з того часу активно працює по всьому світу. 9 537 тренінгів організовано інститутом в усьому світі станом на початок 2017 року, в яких взяли участь 8 650 000 слухачів. 3 820 закладів освіти усього світу включили mind-тренінги до своїх освітніх програм.

Метою інституту є втілення щасливого суспільства через правильне й здорове мислення. Цінність правильного мислення не є пріоритетом для сучасного суспільства, на відміну від економічного зростання та матеріального добробуту. Це в свою чергу, веде до суворих душевних розладів та соціальних проблем, таких як підвищення рівня розлучень та самогубств, ігроманії, знущання серед підлітків, небувалого рівня злочинності. Шляхом виховання правильного мислення, Міжнародний інститут розвитку інтелекту ретельно оберігає світ нашої душі від згубного впливу сучасного світу й створює передумови для справжнього успіху в житті.

На форумі ректор Міжнародного інституту розвитку інтелекту Дже Хонг Кім презентував діяльність організації та поділився планами на співпрацю з навчальними закладами та установами пенітенціарної системи України.