Ukrainian English Russian

Незабаром XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA завітає до міста Кам’янське.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті. Фестиваль пропонує відвідувачам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору – не лише через кіно, а й через дискусії, які обов’язково відбудуться після кожного перегляду.

Місія Мандрівного фестивалю – створення можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином фестиваль сприяє розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.  Реалізуючи свою місію, фестиваль також сприяє популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Цього року традиційно фестиваль під час проведення в Україні тижня права потрапить до Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України та Державної установи «Кам’янська виправна колонія (№ 34)» Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Docudays UA