Ukrainian English Russian

19 жовтня 2017 за сприяння начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Мелюхова Володимира Анатолійовича на базі Сектору (центру) ювенальної пробації  м. Дніпра  відбулося перше виїзне заняття з персоналом уповноваженого органу з питань пробації, який проходить навчання з первинної професійної підготовки у Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. 

Викладачі та слухачі Дніпровського центру підвищення кваліфікації оглянули приміщення сектору ювенальної пробації, познайомилися з матеріальною базою, поспілкувалися зі співробітниками: начальником сектору Рогацьким П.В., психологом Куркумей В.О, старшим інспектором Павлюком С.М. щодо особливостей ювенальної пробації та діяльності сектору (центру).

В подальшому планується підписання Меморандуму про співпрацю між Центром підвищення кваліфікації та сектором ювенальної пробації та проведення подібних занять із персоналом уповноваженого органу з питань пробації.