Ukrainian English Russian

8 вересня 2017 року Дніпровський центр ПКП ДКВС України відзначив 40 років із дня свого заснування.

 

На свято завітали: заступник Кам`янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Південного району міста Кам'янське Колісніченко Світлана Сергіївна, а також Хейлик Борис Іванович, який очолював наш навчальний заклад з 1993 по 2005 рік та Передерєєва Наталія Олександрівна, яка керувала діяльністю навчального закладу з 2005 по 2014 рік, духовний наставник нашого центру, настоятель Храму Трьох Святителів Великих протоієрей Української Православної Церкви Отець Володимир.

Розпочався захід з показового виступу з рукопашного бою, підготовлений викладачами та слухачами центру, по завершенню якого всі присутні переглянули презентаційний фільм про діяльність навчального закладу.

Гостей, командно-викладацький склад та персонал Дніпровського центру, який працював в різні роки й працює зараз в навчальному закладі, слухачів центру привітав начальник центру полковник внутрішньої служби Тюфтій Сергій Миколайович.

Світлана Колісніченко привітала всіх присутніх зі святом від імені міського голови Білоусова Андрія Леонідовича та від себе особисто і вручила нагороди Кам'янської міської ради.

До вітань приєднались Хейлик Борис Іванович, Передерєєва Наталія Олександрівна, голова ради ветеранів Дніпровського центру Устяновський Володимир Іванович та Отець Володимир.

Завершилось свято концертною програмою колективів та виконавців Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Кам'янської міської ради.