Ukrainian English Russian

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора України, а 24 серпня цього року Незалежності України виповнюється 26 років. До цих подій на центральній площі міста Кам’янське кожного року відбуваються урочистості за участю персоналу та слухачів Дніпровського центру ПКП ДКВС України.

З ранку 23 серпня 2017 року на майдані Петра Калнишевського біля будівлі Кам`янської міської ради було, як завжди в цей день, – багатолюдно. На свято Державного Прапора зібрались активісти міста, керівники підприємств  та установ, школяри та студенти, пересічні громадяни. Виглядало це водночас патріотично і зворушливо – весь майдан був схожий на один суцільний жовто-синій стяг.

Під урочисту музику слухачі нашого навчального закладу гідно винесли Державний Прапор України на центральну площу міста де його було піднято з гордістю за нашу державу, за наш волелюбний народ.

По обіді цього ж дня весь персонал та слухачі центру зібрались в клубі на урочисті збори, де всіх привітав виконуючий обов’язки  начальника центру Руслан Кубрак.