Ukrainian English Russian

22.08.2017 з метою стратегічного аналізу функцій навчальних закладів, що входять до сфери управління Міністерства юстиції України, Дніпровський центр підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відвідали експерти моніторингової місії проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції України».

До складу моніторингової групи входили:
Гінтарас Шведаспрофесор Вільнюського університету, екс-заступник Міністра юстиції Литви (Литва);
Денис Пащенко, головний національний експерт проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» (Україна);

В’ячеслав Панасюк, голова громадської організації «Центр розвитку права» (Україна).

Після зустрічі з керівництвом центру для гостей була проведена ознайомча екскурсія навчальним закладом: вони відвідали гуртожитки, їдальню, клуб, спортивні майданчик та зали, навчальний полігон, клас вогневої підготовки, музей заборонених предметів, навчальні аудиторії, кабінет педагогічної майстерності та інші об’єкти матеріально-технічного забезпечення.

  Під час зустрічі із командно-викладацьким складом обговорювалися актуальні проблеми професійної підготовки персоналу для Державної кримінально-виконавчої служби України, перспективи та стратегії  розвитку навчального закладу та пенітенціарної системи в цілому. Основним завданням Дніпровського центру є  якісна професійна підготовка персоналу, тому значна увага приділяється змістовому наповненню навчальних програм та навчально-методичних матеріалів,  практичному спрямуванню навчання, відпрацюванню умінь і навичок, необхідних співробітникам установ виконання покарань для якісного і успішного виконання службових обов’язків. Гості ознайомилися з новими та переопрацьованими навчальними програмами для 18 категорій навчання, відзначили проведену значну роботу із підвищення кваліфікації командно-викладацького складу центру, оцінили  навчально-методичні матеріали та авторські розробки викладачів.

Крім того експерти безпосередньо поспілкувалися зі слухачами центру – молодшими інспекторами відділів охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу, поцікавилися їхнім враженням від якості навчання та умов проживання у центрі та особливостями та думками щодо важливості і необхідності професійної підготовки персоналу.