Ukrainian English Russian

        Щотижня персонал та слухачі Дніпровського центру ПКП ДКВС України відвідують спортивні заклади міста, адже всім відомо, що заняття різноманітними видами спорту приносить користь здоров’ю та покращує самопочуття.

        Одним з улюблених місць для активного спортивного відпочинку слухачів, безумовно, є басейн «Мікомп», який розташований неподалік від нашого навчального центру.

        Плавання в басейні вирішує масу проблем зі здоров'ям. Медики всього світу визнають, що плавання надає благотворний вплив на весь організм людини. У басейні організм відчуває комплексні навантаження. Тобто під час плавання задіяні не тільки певні групи м'язів, а й серце, легені, суглоби, кістки. Ще одна перевага басейну і плавання – це ефект релаксації. Під час плавання вода створює своєрідний ефект масажу всього тіла, який благотворно впливає на нервову систему. Будь-яка людина, яка відповідально ставиться до свого здоров'я, знає про те, що регулярне відвідування басейну це один з кращих способів для поліпшення тонусу всіх життєвих показників.