Ukrainian English Russian

І знову змагання!

31 травня 2017 року  в  Дніпровському  центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулась Духовно-патріотична вікторина «Моя країна – Україна!», яка вже стала доброю традицією. В ній  прийняли участь  дві команди з числа слухачів  первинної професійної підготовки.

Організатори заходу – викладачі циклу загальноправових дисциплін під керівництвом підполковника внутрішньої служби Попазової Олени Василівни та викладач-методист центру Калгіна Ірина Дмитрівна – продовжують   формувати інтелектуальний і культурний потенціал  кожної особистості,  мотивують слухачів до вивчення української історії і культури.   Гравцям команд «Оберіг» та «Світязь» були запропоновані різноманітні конкурси, так чи інакше пов’язані з українською культурою, історією, звичаями, традиціями.  Як завжди, а це й не дивно, особливо радісно сприйняли і глядачі, і гравці музичний конкурс. «Своєрідне» караоке потішило  всіх присутніх емоційно-колоритним співом  команди, яка в дружньому двобої здобула перемогу. Це команда «Світязь», в складі якої грали та виграли:

  1. Молодший інспектор відділу режиму і охорони державної установи «Чернівецька установа виконання покарань (№ 33)» молодший  сержант внутрішньої службиРадомський Віктор Дмитрович.
  2. Молодший інспектор відділу режиму і охорони    державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор»  молодший сержант внутрішньої служби Гайова Галина Валеріївна.  
  3. Молодший інспектор відділу режиму і охорони  державної установи «Харківська установа виконання покарань  (№ 27)» молодший сержант внутрішньої служби   Сохранич  Ганна Миколаївна.  
  4. Молодший інспектор відділу режиму і охорони    державної установи «Рівненський слідчий ізолятор»  рядова  внутрішньої служби Макарчук  Оксана Олександрівна.