Ukrainian English Russian

27 грудня 2018 року відбулись підсумкові збори Ради ветеранів Дніпровського центру ПКП ДКВС України, на яких голова Ради Володимир Устяновський звітував про діяльність організації за 2018 рік, після чого його підтримали всі присутні ветерани центру.

Детальніше: Підсумкові збори Ради ветеранів центру

19 грудня персонал Дніпровського центру ПКП ДКВС України завітав в гості до вихованців навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – Центр розвитку дитини «Гармонія».

Детальніше: Вітання дітей зі святом Святого Миколая

18 грудня в Дніпровському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулось засідання педагогічної ради, на якій були визначені кращі викладачі 2018 року. Цей конкурс відбувається наприкінці кожного року з метою створення умов для професійного розвитку, підвищення професійної та педагогічної кваліфікації викладачів, формування у викладачів мотивації до ефективної педагогічної діяльності в навчальному закладі.

Детальніше: В центрі визначені кращі викладачі

18 грудня 2018 року атестований персонал Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України прибув за тривогою в неробочий час за сигналом оповіщення «Загальний збір», згідно встановлених норм і правил.

Детальніше: Збір персоналу центру за тривогою

16 грудня 2018 року в Дніпровському центрі ПКП ДКВС України відбулись змагання серед слухачів навчального закладу з підтягування на поперечині під керівництвом заступника начальника курсу стройової частини капітана внутрішньої служби Пестрецова Олексія Володимировича.

Детальніше: Спортивні змагання серед слухачів

Вже п’ятий рік поспіль Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA під час тижня права в України дає можливість переглянути найкращі документальні стрічки представникам навчальних закладів пенітенціарної системи та установ виконання покарань.

Детальніше: XV Мандрівний фестиваль Docudays UA

13 грудня, у самому серці Києва, у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18 та виставка культур народів світу.

Детальніше: Вирішення проблем еміграції молоді України

«Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах» - цими словами починається стаття 1 Загальної декларації прав людини, яка була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948р. Відтоді в усьому світі 10 грудня відзначають Всесвітній день прав людини.

Детальніше: Всі люди народжуються вільними і рівними

09 грудня 2018 року під керівництвом заступника начальника курсу стройової частини капітана внутрішньої служби Бойка Михайла Сергійовича відбулась першість Дніпровського центру ПКП ДКВС України з армреслінгу серед слухачів.

Детальніше: Армреслінг для чоловіків та жінок

06 грудня 2018 року до Дня Збройних Сил України викладачами циклу вогневої та фізичної підготовки Дніпровського центру ПКП ДКВС України був організований та проведений спортивно-розважальний конкурс «Нумо, хлопці!» для слухачів центру.

Детальніше: Нумо, хлопці!