Ukrainian English Russian

Однією  з форм методичної роботи в центрі є проведення навчально-методичних конференцій, зборів, семінарів з проблем теорії і методики навчання та виховання.

Таким чином викладачами циклу загальноправових дисциплін були проведені різнопланові заходи, присвячені знаменним подіям, датам, діяльності видатних особистостей тощо.

Так, з успіхом пройшли засідання «круглих столів» на теми  «Педагогічна діяльність та творча спадщина А.С.Макаренка»,  «Незалежність України», «Смертна кара - як вид кримінального покарання»; навчальні конференції «Роль психолога в діяльності ДКВСУ», «Психологічна допомога в установах виконання покарань»; тематичний вечір, присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я тощо.

Регулярно викладачі циклу приймають участь в навчальний конференціях, семінарах, що проводяться в інших навчальних закладах пенітенціарної системи. Так,  в листопаді 2012р. ст. викладач циклу майор вн.сл. Ковалевський А.В. прийняв участь в проведенні тренінг-семінарі з підготовки тренерів з в’язничного менеджменту (м.Київ).  В травні 2015р. викладач циклу капітан вн.сл. Мицька О.І.  прийняв участь у  Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Суспільство, правопорядок, злочинність: теоретичні та прикладні проблеми  сучасної науки» (м. Миколаїв); в листопаді 2015р. - міжнародній науково-практичній конференції «Кримінально-виконавча політика України та Європейського Союзу: розвиток та інтеграція» (м. Київ); в березні 2016р. -  у семінарі «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», який проводився на базі Київського інституту кримінально-виконавчої служби.

Вже кілька років поспіль центр співпрацює з представниками Міжконфесійної Християнської Місії «Нове покоління», для яких ст. викладач циклу майор вн.сл. Ковалевський А.В. проводить курс лекцій на тему «Соціально-виховна та психологічна робота із засудженими до позбавлення волі». Зустрічі відбуваються  в м. Першотравенську  Павлоградського р-ну Дніпропетровської області. 

100 9808

 

100 9818

 

100 9847

 

DSC02256

 

DSC02269

 

DSCN4551

 

DSCN4567

 

IMG 0233

 

IMG 1980