Ukrainian English Russian

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства персоналом Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про відомі Вам факти через спеціальну телефонну "гарячу" лінію, офіційний веб-сайт Центру, а також засобами електронного або поштового зв’язку. Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Дніпровського центру ПКП ДКВС України призначено юрисконсульта юридичної групи Нікуліна Юрія Васильовича.

Повідомлення може бути надано:

 • письмово з позначкою "Про корупцію" на адресу Центру: вул. Колеусівська, 39, м. Кам'янське, Дніпропетровська область, 51901;
 • за телефоном "гарячої" лінії : +38 (099) 151-30-82;
 • на окрему електронну адресу Центру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Режим роботи телефонної "гарячої" лінії: понеділок - четвер: з 8.00 год. до 17.00 год., п'ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год., з щоденною перервою з 13.00 год. до 14.00 год.

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

 • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
 • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України "Про запобігання корупції", яка може бути перевірена;
 • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт Центру, електронною поштою, направляються з підписом у сканованій формі.

Повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства може бути здійснене також без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник продовжує термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

     Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Дніпровського центру ПКП ДКВС України як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

Питання, які найчастіше є предметом повідомлень:

 • порушення вимог щодо подання декларації  та додаткових заходів здійснення фінансового контролю;
 • порушення антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ;
 • порушення обмежень, передбачених антикорупційним законодавством (щодо одержання подарунків; щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; щодо спільної роботи близьких осіб; щодо використання службових повноважень чи свого становища; обмеження після припинення діяльності);
 • порушення додержання вимог Закону України "Про запобігання корупції" та етичних норм поведінки;
 • порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції": щодо проведення спеціальної перевірки; щодо прозорості та доступу до інформації; щодо діяльності юридичної особи.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Зразок про корупцію